All Products
-
Arnold EspersonGood and reliable customer. Sent samples before the order. Fast color samples production. Place the second order. Recommend to copperate with.
Soft Polyester Spandex Mesh Fabric Moisture Wicking 135-140GSM
| Softness: | Soft |
|---|---|
| Transparency: | Semi-transparent |
| Moisture Wicking: | Moisture-wicking |
Breathable Polyester Spandex Mesh Fabric 165cm For Sportswear
| Material: | 93.5% Polyester +6.5%20D Spandex |
|---|---|
| Weight: | 135-140GSM |
| Width: | 165cm |
Breathable Moisture Wicking Mesh Fabric Lightweight For Sportswear Clothes
| Transparency: | Semi-transparent |
|---|---|
| Moisture Wicking: | Moisture-wicking |
| Fabric Type: | Mesh |
Protective Gear Gloss Magic Loop Sticky Velour Cloth TWILL 170-230gsm
| Material: | 10% Spandex 90% Bright Nylon |
|---|---|
| Width: | 147-155cm |
| Weight: | 170-230gsm |
Diving Surfing Nylon Spandex Fabric Waterproof Fireproof With Tie Dyed Pattern
| Width: | 147-155cm |
|---|---|
| Weight: | 170-230gsm |
| Yarn Count: | 40D |
10% Spandex 90% Bright Nylon Loop Terry Fabric For Sporting Protective Gear
| Material: | 10% Spandex 90% Bright Nylon |
|---|---|
| Width: | 147-155cm |
| Weight: | 170-230gsm |
Gloss Magic Loop Sticky Velour Cloth For Protective Gear Warm And Sticky Buttons
| Material: | 10% Spandex 90% Bright Nylon |
|---|---|
| Width: | 147-155cm |
| Weight: | 170-230gsm |
Thick Warp Brushed Knitting Tricot Velboa Fabric For Diving Suit And Sports Gear
| Material: | 10% Spandex 90% Bright Nylon |
|---|---|
| Width: | 147-155cm |
| Weight: | 170-230gsm |
Protective Gear Magic Loop Sticky Velour Cloth With Color Fastness Grade 3-4
| Material: | 10% Spandex 90% Bright Nylon |
|---|---|
| Width: | 147-155cm |
| Weight: | 170-230gsm |
Magic Tricot Brushed Loop Knit Fabric For Diving Suit And Sports Protective Gear
| Material: | 10% Spandex 90% Bright Nylon |
|---|---|
| Width: | 147-155cm |
| Weight: | 170-230gsm |


