All Products
-
Arnold EspersonGood and reliable customer. Sent samples before the order. Fast color samples production. Place the second order. Recommend to copperate with.
Double Sided Matte Anti Slip 100% Polyester Jersey Fabric For Glass Bottle Cover
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Width: | 145-155cm |
| Yarn Count: | 75D |
Ripstop Dry Fit 100% Nylon Stretch Fabric Lightweight 75D For Waterproof Clothing
| Material: | 100% Nylon |
|---|---|
| Width: | 145-155cm |
| Yarn Count: | 75D |
Waterproof Stretch Polyester Fabric Soft Knitted 75D For Custom Cup Covers
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 110-180gsm |
| Width: | 145-155cm |
Twill Double Sided Fabric Wrinkle Resistant And Moisture Absorbing For Laptop Bag
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 110-180gsm |
| Width: | 145-155cm |
Jersey Ripstop Recycled Nylon Fabric Knitted Waterproof 75D For Clothing
| Material: | 100% Nylon |
|---|---|
| Width: | 145-155cm |
| Yarn Count: | 75D |
Mouse Pad Polyester Double Sided Fabric 75D Antistatic Waterproof
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 110-180gsm |
| Width: | 145-155cm |
4 Way Stretch Polyester Double Faced Fabric Waterproof For School Bag
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 110-180gsm |
| Width: | 145-155cm |
20D Yarn Count Polyester Spandex Mesh Fabric Breathable For Activewear
| Transparency: | Semi-transparent |
|---|---|
| Material: | 93.5% Polyester +6.5%20D Spandex |
| Elasticity: | Elastic |
Soft Polyester Spandex Fabric Mesh Breathable Lightweight Wrinkle Resistant
| Comfort: | Comfortable |
|---|---|
| Durability: | Durable |
| Material: | 93.5% Polyester +6.5%20D Spandex |
93.5% Polyester 6.5% Spandex Sportswear Mesh Fabric 20D Elastic Skin Friendly
| Material: | 93.5% Polyester +6.5%20D Spandex |
|---|---|
| Width: | 165cm |
| Weight: | 135-140GSM |


