All Products
-
Arnold EspersonGood and reliable customer. Sent samples before the order. Fast color samples production. Place the second order. Recommend to copperate with.
Sports 4 Way Elastic Nylon Spandex Fabric 40D Waterproof For Water Activities
| Width: | 142-155cm |
|---|---|
| Material: | 12% Spandex +88% Polyester |
| Weight: | 170-240gsm |
40D Swimsuit Textured Lycra Fabric 81% Nylon 19% Spandex for Bodyshaper
| Width: | 142-155cm |
|---|---|
| Material: | 12% Spandex +88% Polyester |
| Weight: | 170-240gsm |
Swimwear Yoga Set Textile Shapewear Fabric 19% Spandex 81% Nylon Breathable 40D
| Width: | 142-155cm |
|---|---|
| Material: | 12% Spandex +88% Polyester |
| Weight: | 170-240gsm |
81 Nylon 19 Spandex Recycled Knitted Lycra Fabric 170-240gsm for Swimwear
| Width: | 142-155cm |
|---|---|
| Material: | 12% Spandex +88% Polyester |
| Weight: | 170-240gsm |
100% Polyester Single Jersey 4 Way Stretch Polyester Lining Fabric 75D For Mouse Pad
| Supply Type: | Make-to-Order |
|---|---|
| Material: | 100% Polyester |
| Weight: | 80-90gsm |
Shoe Material Single Jersey Polyester Fabric Flame Retardant
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 80-90gsm |
| Yarn Count: | 75D |
100% Polyester Stretch Jersey Fabric Knitted Waterproof for Water Cup Set
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 80-90gsm |
| Width: | 142-155cm |
4 Way Stretch Tricot Polyester Knit Fabric Waterproof Flame Retardant For Shoe
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 80-90gsm |
| Supply Type: | Make-to-Order |
Four Sided Elastic Single Faced Polyester Fabric Waterproof For Mouse Pads
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 95-105gsm |
| Supply Type: | Make-to-Order |
Shoe Bags Material 100% Polyester Jersey Fabric Tricot Knitted 75D
| Supply Type: | Make-to-Order |
|---|---|
| Material: | 100% Polyester |
| Weight: | 80-90gsm |


