All Products
-
Arnold EspersonGood and reliable customer. Sent samples before the order. Fast color samples production. Place the second order. Recommend to copperate with.
Carefree Milk Silk Fabric Breathable Antibacterial And Colorfast
| Colorfastness: | Colorfast |
|---|---|
| Moisture Wicking: | Moisture-wicking |
| Durability: | Durable |
Polyester Spandex Silk Milk Fabric 4 Way Stretch Knitted
| Material: | 88%polyester+12%spandex |
|---|---|
| Weight: | 130sm |
| Width: | 58/60" |
OEM Milk Silk Fabric Lightweight Breathable For Comfortable Clothing
| Colorfastness: | Colorfast |
|---|---|
| Comfort: | Comfortable |
| Payment: | TT, L/C, Alipay Etc |
Ultra Soft Oem Milk Silk Material For Breathable Clothing
| Lightweight: | Lightweight |
|---|---|
| Softness: | Soft |
| Quick Drying: | Quick-drying |
Plain Knitted Milk Silk Fabric Moisture Wicking Breathable
| Moisture Wicking: | Moisture-wicking |
|---|---|
| Technics: | Knitted |
| Quick Drying: | Quick-drying |
75D Elastic Ripstop Knitted Nylon Fabric Custom Roll Waterproof Lightweight
| Material: | 100% Nylon |
|---|---|
| Width: | 145-155cm |
| Yarn Count: | 75D |
Soft Touch 4 Way Stretch Nylon Fabric 75D Elastic Lightweight Uv Protection
| Material: | 100% Nylon |
|---|---|
| Width: | 145-155cm |
| Yarn Count: | 75D |
Custom Elastic Nylon Stretch Fabric Twill 75D 4 Way Stretch Waterproof
| Material: | 100% Nylon |
|---|---|
| Width: | 145-155cm |
| Yarn Count: | 75D |
75D Jersey Ripstop Knitted Nylon Stretch Fabric For Bags Customized Color
| Material: | 100% Nylon |
|---|---|
| Width: | 145-155cm |
| Yarn Count: | 75D |
Jersey Knitted Nylon Stretch Fabric 75D Ripstop Moisture Wicking for Backpack
| Material: | 100% Nylon |
|---|---|
| Width: | 145-155cm |
| Yarn Count: | 75D |


