All Products
-
Arnold EspersonGood and reliable customer. Sent samples before the order. Fast color samples production. Place the second order. Recommend to copperate with.
Moisture Absorption Tricot Knitted Fabric Jersey Waterproof 75D For Sports Arm Bag
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 110-180gsm |
| Width: | 145-155cm |
TWILL Style Polyester Double Knit Jersey Fabric For Polo Shirt
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Width: | 150-180cm |
| Yarn Count: | 75D36F |
Tricot 100% Polyester Knitted Fabric For Car Seat Bags Shoes Laptop Bag
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 110-180gsm |
| Width: | 145-155cm |
100% Polyester Double Sided Fabric Lightweight Breathable For Water Cup Cover
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 110-180gsm |
| Width: | 145-155cm |
Mint Double Knit Polyester Fabric for Mouse Pad And Shoe Material
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 110-180gsm |
| Width: | 145-155cm |
Polyester 75D Double Sided Fabric Knitted Waterproof For Bags And Shoe Materials
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 110-180gsm |
| Width: | 145-155cm |
75D Tricot Jersey Double Sided Fabric 100% Polyester Waterproof For Bag
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 110-180gsm |
| Width: | 145-155cm |
Polyester Double Faced Fabric Waterproof Moisture Wicking For Sports Bag
| Weight: | 110-180gsm |
|---|---|
| Width: | 145-155cm |
| Yarn Count: | 75D |
Knitted Elastic Double Sided Fabric Lightweight Moisture Absorbent For Laptop Bag
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 110-180gsm |
| Width: | 145-155cm |
75D Polyester Knit Bird Eye Mesh Eyelet Cycling Jersey Fabric Breathable Wicking
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 140-160gsm |
| Width: | 150cm-180cm |


