All Products
-
Arnold EspersonGood and reliable customer. Sent samples before the order. Fast color samples production. Place the second order. Recommend to copperate with.
Magic Loop Sticky Hook Imitation OK Fabric Customized Color
| Material: | 10% Spandex 90% Bright Nylon |
|---|---|
| Width: | 147-155cm |
| Weight: | 170-230gsm |
75D Solid Color 100%Polyester Elastane Tricot Single Jersey Fabric Waterproof
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 80-90gsm |
| Yarn Count: | 75D |
Single Jersey Fabric 4 Way Stretch Moisture Wicking 75D For Laptop Bag
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 80-90gsm |
| Yarn Count: | 75D |
Lining Single Jersey Knit Fabric Waterproof Dry Fit 75D 100% Polyester
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 80-90gsm |
| Yarn Count: | 75D |
Tricot 100 Polyester Lining Single Jersey Fabrics 75D for Sport Arm Bags
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 80-90gsm |
| Yarn Count: | 75D |
Tricot Polyester Jersey Fabric Waterproof Flame Retardant For Sportswear
| Material: | 100% Polyester, 100% Polytester |
|---|---|
| Weight: | 80-90gsm |
| Yarn Count: | 75D |
Single Jersey 4 Way Stretch Knitted Polyester Fabric Moisture Wicking Stretchable
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 80-90gsm |
| Width: | 142-155cm |
Solid Color Tricot Single Jersey Polyester Fabric Recycled 75D Customized
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 80-90gsm |
| Yarn Count: | 75D |
100 Polyester Textile Single Jersey Tricot Fabric Moisture Wicking 75D 4 Way Stretch
| Material: | 100% Polyester |
|---|---|
| Weight: | 80-90gsm |
| Width: | 142-155cm |
Tricot Knitted 100% Polyester Fabric Water Repellent For Sportswear
| Supply Type: | Make-to-Order |
|---|---|
| Material: | 100% Polyester |
| Weight: | 80-90gsm |


